ЕКСПЕРТНИЙ СУПРОВІД

_____________________________________________________________________________________________________________

Гемологічна лабораторія Diamond Lab надає послуги з експертного супроводу операцій купівлі-продажу дорогоцінного каміння.Сьогодні все більше людей цікавиться можливістю інвестування у дорогоцінне каміння. Дійсно, це один з найкращих способів зберегти гроші, адже ціна коштовного каміння практично завжди лише підвищується. Проте навіть придбання каменів, що супроводжуються експертними звітами, у відомих світових центрах (біржах)
не гарантує повної відповідності якісних характеристик, заявлених продавцем, реальним. На сьогодні більшість провідних світових лабораторій стали комерційними і можуть бути зацікавленими у продажу об'єктів експертизи, крім того, дедалі частішими стають випадки шахрайства, зламу баз даних сертифікатів гемологічних лабораторій тощо.

Ще менш захищеними є цінувальники коштовного каміння, що купують їх у туристичних країнах, які є традиційними центрами видобутку самоцвітів. Прослухавши гарну казку про каміння (особливо про те, що підходить за знаком зодіака) від менеджерів місцевої ювелірної фабрики або від продавця на ринку, люди купують "чудові" імітації рідкісного каміння. Наприклад, сапфір виявляється, у кращому випадку, топазом, рубін - гранатом, а то й взагалі склом. Внаслідок таких придбань туристи втрачають сотні, а іноді й тисячі доларів. І таких прикладів безліч, бо ювелірні вироби та "рідкісне" каміння в екзотичних країнах продаються у величезній кількості.

Звернувшись до гемолога вже після того, як купівля відбулася, у разі виявлення невідповідності, не завжди можна повернути втрачені кошти. Гемологічна лабораторія Diamond Lab запроваджує послугу, завдяки якій ще до придбання каменя Ви можете дізнатися його реальні якісні характеристики та реальну оцінну вартість. Супровід операцій купівлі-продажу дозволить Вам бути впевненими у своєму виборі і навіть отримати більш вигідну ціну на каміння, що Вас цікавить, якщо незначні відмінності у якісних характеристиках будуть виявлені. Послуга здійснюється у межах України, за необхідністю можливий виїзд експерта за кордон.


____________________________________________________________________________________________________________
Звертатися за телефоном: (098) 033-46-41